Terms Of Use

1- Sitede yazilan mesajlardan tamamen yazan Site üyesi sorumludur.  Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı Sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar Sitede gönderilemez.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)

4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

7- Sitede egitim amaclidir  abuk sabuk  sadece büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!

8- Sitelerin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.

9- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image'ler dışında image kullanılamaz. Imzalara image eklenemez.

10- Site yöneticileri kurallara uymayan icerikleri değiştirme ve silme ve üyelik iptal etme hakkına sahiptir.

11- Site kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.

12- Sitede kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı Site yöneticilerince her zaman saklıdır. Siteye üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır.

Lerngua.com Siteden sürekli mail ileti gelmemesi için ?

Almanca ders konusu arama